Social media błonie

Social media

Któż z nas może wyimaginować sobie życie bez mediów społecznościowych? Na każdym kroku, w autokarach, na uczelniach, w kawiarniach zauważamy ludzi w przeróżnym wieku przeglądających Facebook czy też zdjęcia na Instagramie. Social media aktualne są na każdym stadium naszego życia.
Kiedy nasze maleństwo przybędzie na świat chcemy obwieścić ten fakt jak największej liczbie przyjaciół- wstawiamy wobec tego fotografię na Facebook z wiadomością o której godzinie nasz synek bądź córa po raz pierwszy zasiądzie w szkolnej ławce. Dzień naszego ślubu również jest tak istotnym wydarzeniem, że dużo ludzi nagrywa instastories, ażeby na 24 godziny udostępnić światu możliwość obejrzenia tego wydarzenia z naszej perspektywy. Kiedy dzieje się coś istotnego możemy przeczytać o tym na Tweeterze i dalej rozprzestrzenić tę informację.
Social media wkradły się przebojem w życie nieomalże każdego człowieka. Nie ważne, czy mieszkasz na małej wsi w Polsce, czy też w legendarnej dzielnicy Los Angeles- możesz z każdego miejsca logować się do swojej strony na Facebooku, przesyłać fotografie a przy tym wiadomości, monitorować, co słychać u bliższych bądź dalszych przyjaciół. A nawet podglądać gwiazdy filmowe albo gwiazdy estrady- dziś konto w social media posiadają wszyscy.
Zwykło się mawiać, iż ten, kogo nie ma w social media zwykle nie istnieje. Nawet w najwyższym stopniu buntownicze osoby dają się wreszcie przekabacić do założenia strony na Facebooku czy też Instagramie. Daje to ogromne opcje choćby otrzymania informacji o położeniach, krajach, rejonach, o których istnieniu nie miało się pojęcia.