Social media legionowo

Social media

Kto z nas umie wyimaginować sobie życie bez mediów społecznościowych? Na każdym kroku, w autobusach, na uczelniach, w kawiarniach zauważamy ludzi w rozmaitym wieku przeglądających Facebook czy też zdjęcia na Instagramie. Social media obecne są na każdym stadium naszego życia.
Podczas gdy nasze potomstwo przybędzie na świat potrzebujemy oznajmić ten fakt jak najogromniejszej liczbie przyjaciół- wstawiamy w związku z tym fotografię na Facebook z informacją o której godzinie nasz synek albo córa po raz pierwszy zasiądzie w szkolnej ławie. Dzień naszego ślubu też jest tak znaczącym wydarzeniem, że dużo osób nagrywa instastories, żeby na 24 godziny udostępnić światu alternatywę obejrzenia tego zdarzenia z naszej perspektywy. Gdy dzieje się coś ważnego możemy przeczytać o tym na Tweeterze i dalej rozprzestrzenić tę wiadomość.
Social media wkradły się przebojem w życie nieomal każdego człowieka. Nie znaczące, czy rezydujesz na małej wsi w Polsce, albo w legendarnej dzielnicy Los Angeles- możesz z każdego miejsca logować się do swojej strony na Facebooku, wrzucać zdjęcia oraz wiadomości, przeglądać, co słychać u bliższych lub dalszych znajomych. A nawet podglądać gwiazdy filmowe albo gwiazdy estrady- teraz konto w social media mają wszyscy.
Zwykło się mawiać, że ten, kogo nie ma w social media normalnie nie istnieje. Nawet najbardziej mozolne osoby dają się nareszcie przekonać do założenia strony na Facebooku bądź Instagramie. Daje to duże opcje chociażby pozyskania wiadomości o położeniach, krajach, rejonach, o których istnieniu nie miało się pojęcia.