Tworzenie stron internetowych czechowice dziedzice

Jak na przykład napisać dobrą stronę www?

Strony WWW (World Wide Web) jednoznacznie jednoczą nam się z internetem. Miejscem, w którym praktycznie wszyscy spędzamy masę czasu. Zarówno na rozrywce jak i na . Gdyby jednak nie powstały strony internetowe, Internet wyglądałby całkowicie w inny sposób.
Z początku działania Internetu jako internetu między uczelniami w Stanach Zjednoczonych, strony internetowe dużo różniły się od tych, które znamy dziś. Poprzez to, że internet był bardzo powolny, kilka tysięcy razy wolniejszy aniżeli ten który znamy teraz, trzeba było dążyć do właściwej optymalizacji. Z początku lekceważono zatem zupełnie grafikę a koncentrowano się na przekazaniu takiej liczby tekstu, by załadowanie strony nie trwało wieczność. Oczywiście wtedy budowanie stron internetowych było w dużym stopniu łatwiejszym zadaniem aniżeli teraz. Jednak, co może zdawać się dziwne, mniej osób umiało się tym zająć. Internet wówczas raczkował, komputery na dobrą sprawę wraz z nim. Nie wszystkich było stać na posiadanie takiej maszyny w mieszkaniu, jeszcze mniej ludzi wiedziało, jak na dobrą sprawę jej stosować.
Kluczowymi zainteresowanymi byli rzecz jasna studenci elektroniki. Wtedy jeszcze trudno było zastać popularny kierunek którym jest współcześnie Informatyka.
Tworzenie stron internetowych dzisiaj jest już sporo bardziej zaawansowanym zajęciem. Oprócz napisania odpowiedniego kodu strony w HTML a w następnej kolejności odpowiedniego sformatowania go używając arkuszy stylów, musimy wielokrotnie użyć ponadplanowe skrypty, związać stronę z bazą danych albo stworzyć panele logowania.