Ulotki DL marki

Poręczna ulotka

Ulotki DL to ulotki obejmujące niezmiernie wiele informacji, jest to ulotka ułożona na trzy części z kartki formatu A4. Tego wariantu ulotkę drukuje się na papierze bardzo dobrej jakości, na ogół kredowym. Na wydrukowaną kartkę, nakłada się gigantyczną warstwę lakieru i dzięki temu wydrukowana treść jest niezwykle wyraźnie wyrazista, a zawarte kolory dobrze wyraźne.
Ulotki DL to idealne ulotki reklamowe, w macie czy też w mocno nabłyszczonym kolorze. Tego rodzaju ulotki drukuje się jednostronnie albo dwustronnie, ta przystępna ulotka ma w sobie wiele treści reklamowej, jest poręczna a także banalna do skrycia w torebce czy też kieszeni.
Ulotki DL zabezpiecza się lakierem offsetowym, dzięki czemu są porządne a przy tym łatwo nie tracą swoich odcieni.Ten rodzaj ulotek jest oferowany przez dużo drukarni, są to ulotki proste do wydrukowania i forma ich jest niesłychanie znana. 
Wydanie takich ulotek nie musi być wielki, wystarczy tylko już zaledwie 50 sztuk, rzecz jasna przy każdym dużym zamówieniu cena znacznie się zmniejsza. Drukarnie bardzo życzliwie drukują reklamę na ulotkach typu DL. Ta forma jest prosta i prosta do druku. Wychodząc na przeciwko użytkownikom ulotki DL, drukarnie drukują według projektów swoich odbiorców. Ta forma reklamy jest tania i można ją zrealizować w bardzo śmigłym okresie czasu. W ostatnim czasie niezmiernie znane i słynne reklamują prawie wszystko i niezwykle dużo rozmaitego rodzaju firm albo przedsiębiorstw użytkuje z tego rodzaju reklamy.
Obok ulotek formatu A4, A5, A6 czy A7 ulotki DL są w największym stopniu modne i najbardziej się opłacają dla reklamodawców.