Ulotki DL krosno

Poręczna ulotka

Ulotki DL to ulotki obejmujące bardzo dużo wiadomości, jest to ulotka ułożona na trzy części z kartki formatu A4. Tego wariantu ulotkę drukuje się na papierze bardzo porządnej jakości, na ogół kredowym. Na wydrukowaną kartkę, nakłada się gigantyczną powłokę lakieru i dzięki temu wydrukowana treść jest niesłychanie wyraźnie wyraźna, a zawarte odcienie dobrze wyraźne.
Ulotki DL to znakomite ulotki reklamowe, w macie bądź w mocno nabłyszczonym kolorze. Tego rodzaju ulotki drukuje się jednostronnie albo dwustronnie, ta poręczna ulotka posiada w sobie sporo treści reklamowej, jest przystępna a przy tym bezproblemowa do schowania w torebce bądź kieszeni.
Ulotki DL zabezpiecza się lakierem offsetowym, dzięki czemu są stateczne oraz łatwo nie tracą swoich odcieni.Ten gatunek ulotek jest oferowany przez dużo drukarni, są to ulotki banalne do wydrukowania i forma ich jest nader modna. 
Wydanie takich ulotek nie musi być wielki, starczy tylko już tylko 50 sztuk, oczywiście przy każdym większym zamówieniu zapłata w znacznym stopniu się zmniejsza. Drukarnie niezwykle przychylnie drukują reklamę na ulotkach typu DL. Ta forma jest bezproblemowa a przy tym prosta do druku. Wychodząc na przeciwko klientom ulotki DL, drukarnie drukują według projektów swoich klientów. Ta forma reklamy jest tania i da się ją urzeczywistnić w niesłychanie szybkim okresie czasu. W ostatnim czasie niesłychanie modne i modne reklamują nieomalże wszystko i niezwykle dużo rozmaitego typu firm czy przedsiębiorstw używa z tego rodzaju reklamy.
Obok ulotek formatu A4, A5, A6 czy A7 ulotki DL są najbardziej modne oraz najbardziej się opłacają dla reklamodawców.