Ulotki DL koło

Poręczna ulotka

Ulotki DL to ulotki obejmujące niezwykle dużo wiadomości, jest to ulotka zestawiona na trzy części z kartki formatu A4. Tego typu ulotkę wydaje się na papierze bardzo stosownej jakości, na ogół kredowym. Na wydrukowaną kartkę, nakłada się ogromną warstwę lakieru i dzięki temu wydrukowana treść jest niesłychanie pieczołowicie widoczna, a zawarte odcienie doskonale czytelne.
Ulotki DL to doskonałe ulotki reklamowe, w macie lub w mocno nabłyszczonym kolorze. Tego rodzaju ulotki drukuje się jednostronnie lub dwustronnie, ta poręczna ulotka ma w sobie dużo treści reklamowej, jest przystępna i bezproblemowa do skrycia w torebce bądź kieszeni.
Ulotki DL ubezpiecza się lakierem offsetowym, dzięki czemu są stateczne oraz łatwo nie tracą swoich kolorów.Ten typ ulotek jest oferowany przez dużo drukarni, są to ulotki łatwe do wydrukowania i forma ich jest niezwykle popularna. 
Druk takich ulotek nie musi być duży, wystarczy tylko już zaledwie 50 sztuk, oczywiście przy każdym dużym zamówieniu koszt w dużym stopniu się minimalizuje. Drukarnie niezmiernie ochoczo drukują reklamę na ulotkach typu DL. Ta forma jest łatwa oraz bezproblemowa do druku. Wychodząc na przeciw odbiorcom ulotki DL, drukarnie drukują podług projektów swoich klientów. Ta forma reklamy jest tania i da się ją wprowadzić w życie w niesłychanie szybkim okresie czasu. Ostatnio niesłychanie modne a także znane reklamują nieomalże wszystko i niezmiernie dużo przeróżnego rodzaju firm czy też przedsiębiorstw korzysta z tego rodzaju marketingu.
Obok ulotek formatu A4, A5, A6 czy A7 ulotki DL są w najwyższym stopniu popularne a przy tym najbardziej się opłacają dla reklamodawców.